Autoryzowany Serwis Zegarmistrzowski

OMEGA - TISSOT - LONGINES
CERTINA - RADO - CALVIN-KLEIN

Sprzedaż zegarków szwajcarskich
Ilość: 0 szt.
Cena: 0,00zł


Kontakt

F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

mail: chronos@chronos.info.pl

tel.: (32) 241 05 50

NIP: 6270003419
Autoryzowany Serwis Zegarmistrzowski Chorzów

Autoryzowany serwis

Informacje serwisu:

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych u nas zegarków.

Baterie:

Używamy wyłącznie atestowanych baterii produkcji szwajcarskiej marki RENATA. Każda bateria jest czytelnie oznaczona datą produkcji.

Posiadamy wszystkie niezbędne rodzaje baterii, występujące w zegarkach elektronicznych.

Wymiana baterii:

Wymiana baterii w naszym serwisie, nie ogranicza się jedynie do wyjęcia starej i włożenia nowej baterii.

Do otwarcia i zamknięcia zegarka używamy specjalnych narzędzi i urządzeń aby nie skaleczyć i nie uszkodzić otwieranych elementów koperty zegarka, które mają wpływ na jego szczelność i estetykę.

W celu prawidłowego działania źródła zasilania, przy każdej wymianie baterii wykonujemy: czyszczenie i odtłuszczenie styków oraz izolatorów, pomiar poboru prądu (który wskazuje nam sprawność mechanizmu), czyszczenie i konserwację uszczelek dekla i koronki.

Po wymianie baterii i zamknięciu koperty wykonujemy sprawdzenie szczelności koperty na wartość określoną przez producenta. Wynik testu jest udokumentowany wydrukiem. W przypadku stwierdzenia nieszczelności zegarka proponujemy wymianę tych elementów które decydują o szczelności koperty.

Gwarancja wodoszczelności:

Gwarancję wodoszczelność udzielamy na zegarki markowe, w metalowych kopertach ze szkłem mineralnym, lub szkłem pleksi-zbrojonym i zakręcaną koronką, z oznaczoną na deklu zegarka kategorią szczelności minimum 10Atm (100M).

Warunkiem udzielenia takiej gwarancji jest wymiana na nowe tych elementów koperty, które decydują o jej szczelności tj. koronka nastawcza z uszczelką, tubus koronki w kopercie, przyciski stopera z uszczelkami, uszczelka dekla, uszczelka lunety i koperty, uszczelka szkła.

Uwaga: Wykonany test szczelności zegarka, po wymianie baterii, nie jest gwarancją wodoszczelności koperty, jest wyłącznie czynnością sprawdzającą. Wykonany test ma za zadanie wykazać ewentualną nieszczelność koperty, jeżeli taka nieszczelność ma miejsce w tym momencie.

Kompletny przegląd - Gruntowna naprawa zegarka:

Gruntowna naprawa zegarka obejmuje: kompletne rozebranie koperty i mechanizmu zegarka, wykrycie usterek i błędów, zlikwidowanie nadmiernych luzów, usunięcie usterek, wymiana zużytych części na nowe lub ich regeneracja. Oczyszczenie rozebranych części w czyszczarce ultradźwiękowej, poskładanie i naoliwienie mechanizmu, regulacja, i   sprawdzenie działania zegarka. W skład kompletnego przeglądu wchodzi też:  oczyszczenie koperty i bransoletki, wymiana uszczelek i koronki nastawczej, wymiana tubusu koronki w kopercie, oraz wymiana   innych części decydujących o szczelności zegarka.

* Dokładność chodu zagarka, amplituda balansu, oraz inne parametry  mechanizmu, będą udokumentowane wydrukiem  testu.

* Szczelność zegarka  będzie udokumentowana wydrukiem wyniku.

Gwarancja:

Na wykonanie kompletnego przeglądu - gruntownej naprawy udzielamy od 12- mies. do 24-mies. gwarancji.

Gwarancją nie są objęte:

Uszkodzenia związane z zawilgoceniem lub zaparowaniem zegarka spowodowane różnicą temperatury lub silnym rozgrzaniem zegarka.

Uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem lub uderzeniem.

Zanieczyszczenie zegarka spowodowane pierwotną lub wtórną nieszczelnością koperty (koperty złote i inne, fabrycznie wyprodukowane bez uszczelek, lub zniszczone przez korozję i pot)

Zanieczyszczenie mechanizmu spowodowane wylaniem lub sproszkowaniem baterii.

Zegarki zaparowane, zawilgocone lub zalane cieczą w okresie gwarancyjnym po „Gruntownej Naprawie”, dostarczone natychmiast do naszego serwisu, bez śladu śniedzi i rdzy, będą czyszczone w pierwszej kolejności, za ulgową opłatą, a gwarancja zachowa swoją ważność.

Kosztorys naprawy:

Weryfikacja niezbędnego zakresu naprawy, oraz ustalenie kosztów związanych z naprawą (kosztorys) - po dostarczeniu zegarka do naszego serwisu.

Weryfikacja uszkodzeń i kosztorys z opisem naprawy - jest kosztem naprawy, i nie pobiera się za to dodatkowej opłaty, jeżeli zegarek będzie naprawiany w naszym serwisie.

W przypadku rezygnacji z naprawy ze względu na koszty, lub gdy naprawa okaże się niemożliwa z powodu niedostępności wymaganych części (stare zegarki), za weryfikację i kosztorys pobieramy opłatę:

 

·        Zegarki proste - kwarcowe, oraz chronografy: cal.G10: G15: od 30,00 do 60,00 zł.

·        Zegarki proste mechaniczne i automaty: od 60,00 - 120,00 zł.

·        Zegarki skomplikowane: kwarcowe - wielofunkcyjne, chronografy kwarcowe cal.251…, chronografy RONDA, skomplikowane automaty, chronografy mechaniczne od 120,00 - 180,00 zł

·        Sprawdzenie oryginalności zegarka 75,00 zł.

·        Sprawdzenie oryginalności zegarka z  udokumentowaniem 150,00 zł.

 

Po weryfikacji lub naprawie zegarek odsyłamy na koszt odbiorcy.

 

Uwaga !

Nie ponosimy odpowiedzialności materialnej za opakowania: szkatułki, etui, pudełka - niezależnie od ich rodzaju i wartości (dotyczy to też, oryginalnych opakowań z poszczególnych marek), w których są przysyłane zegarki do serwisu.

 

 Nasz adres:

Autoryzowany Serwis Zegarmistrzowski

FHU CHRONOS Edmund Gruszczyński

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 15

 

 

Zapraszamy