Chronos
"CHRONOS"
Salon Zegarków Szwajcarskich
Oraz
Autoryzowany Serwis Zegarków:
OMEGA. LONGINES, RADO, TISSOT, CERTINA, CALVIN KLEIN

Ilość: 0 szt.
Cena: 0,00zł

Cena od:
PLN
Cena do:
PLN


Kontakt

F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

mail: chronos@chronos.info.pl

tel.: (32) 241 05 50

NIP: 6270003419
Autoryzowany Serwis Zegarmistrzowski Chorzów


Powiększ zdjęcie
nazwa modelu: Roamer zegarek Krewniacy Limited Edition nr. .....
producent: Roamer
numer katalogowy: 101638 41 2K 01 (15427)
zamawiana ilość:
nasza cena: 4311,00zł 3920,00zł
cena producenta: 4899,00zł
dostępność: od ręki

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed złożeniem zamówienie

PROMOCJA - RABAT - 20%

ROAMER ZEGAREK - Krewniacy 101638412K01

LIMITOWANA EDYCJA

Wyprodukowano 999 sztuk

Mechanizm: automatyczny (21 jewels)  ETA 2892

Koperta: srebrna, średnica 42 mm

Wodoszczelność: 3 bar (30m / 100 feet)

Pasek: skórzany, brązowy 21mm

Tarcza: srebrna, indeksy

Szkło: szafirowe

Gwarancja 24 miesiące

Oryginalne pudełko producenta

W ofercie sprzedaży jest zegarek męski z automatycznym naciągiem Roamer - Krewniacy. Ten niezwykły zegarek posiada niepowtarzalny i modny styl. Jego odważne kontury sprawiają, że jest bardzo wszechstronnym, eleganckim zegarkiem mechanicznym. Szwajcarski mechanizm zapewnia najwyższą niezawodność oraz precyzję. Oryginalne pudełko może służyć jako doskonałe opakowanie prezentu oraz zabezpiecza zegarek w transporcie. Gwarancję zapewnia serwis na całym świecie w autoryzowanych punktach, między innymi w naszym serwisie.

Każdy limitowany model Roamer poza logiem Krewniaków na tarczy posiada także indywidualną grupę krwi właściciela, która umieszczona jest na stalowej zapince przy pasku. Logo Krewniaków symbolizuje nie tylko ideę krwiodawstwa, ale przede wszystkim filozofię niesienia pomocy innym. Ta limitacja przeznaczona jest dla osób, które identyfikują się z tą ideą. Obecnie zegarki te dostępne są tylko w najlepszych salonach zegarmistrzowskich w całej Polsce. Każdy model posiada numer limitacji oraz specjalny certyfikat świadczący o jego oryginalności i wyjątkowości.

Dołączona grafika                                                               

Krewniacy, fundacja propagująca honorowe krwiodawstwo, we współpracy z marką Roamer, producentem wysokiej klasy szwajcarskich zegarków, stworzyły wyjątkowy przedmiot. Zegarek Roamer Competence z limitowanej serii Krewniacy wspomoże zakup mobilnej i niezwykle nowoczesnej stacji krwiodawstwa.

Dochód ze sprzedaży czasomierza przeznaczony zostanie na zakup najnowocześniejszego autobusu, zbudowanego zgodnie z wytycznymi fundacji i przygotowanego do pobierania krwi - najbardziej pożądanego lekarstwa. Fundacja Krewniacy posiada już jeden taki pojazd, autobus imienia Jana Pawła II, lecz wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu szpitali na krew, chce powiększyć swoją flotę o następny.

W tym celu powstało 999 egzemplarzy zegarka, który oprócz doskonałego szwajcarskiego mechanizmu o automatycznym naciągu, na tarczy posiada logo fundacji Krewniacy, a na motylkowym zapięciu paska zawiera informację o grupie krwi właściciela. W skład, każdego z zestawów wchodzi zegarek, osiem sprzączek bransoletowego zapięcia z wygrawerowanymi grupami krwi, oraz certyfikat. Wszystko to znajduje się w eleganckim opakowaniu z logo Krewniaków. Ten sporych rozmiarów zegarek (koperta ma średnicę 42 milimetrów i jest wodoszczelna do 30 metrów) będzie mówił wiele o swoim właścicielu - osobie świadomej problemu jakim jest nieustanny brak krwi potrzebnej do ratowania życia w polskich szpitalach.

 
Powiększ zdjęcie

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęcie