Chronos
"CHRONOS"
Salon Zegarków Szwajcarskich
Oraz
Autoryzowany Serwis Zegarków:
OMEGA. LONGINES, RADO, TISSOT, CERTINA, CALVIN KLEIN

Ilość: 0 szt.
Cena: 0,00zł

Cena od:
PLN
Cena do:
PLN


Kontakt

F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

mail: chronos@chronos.info.pl

tel.: (32) 241 05 50

NIP: 6270003419
Autoryzowany Serwis Zegarmistrzowski Chorzów


Powiększ zdjęcie
nazwa modelu: Maurice Lacroix zegarek Pontos Automatic Chronograph
producent: Maurice Lacroix
numer katalogowy: PT6188-SS001-830 (15494)
zamawiana ilość:
nasza cena: 11610,00zł
cena producenta: 12900,00zł
dostępność: od ręki

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed złożeniem zamówienie

ZEGAREK MAURICE LACROIX PT6188SS001830

Mechanizm: automatyczny Valjoux 7750 (25 jewels) - Chronograph 

Koperta: stalowa 316L, średnica 43mm

Szczelność: 5 bar (50m )

Pasek: skórzany, czarny 21mm, zapięcie bransoletkowe

Tarcza: czarna, indeksy

Szkło: szafirowe

Gwarancja 24 miesiące

Oryginalne pudełko producenta

Zegarki marki Maurice Lacroix łączą w sobie innowacyjność, klasyczne piękno oraz mistrzowskie wykonanie.

Maurice Lacroix to wysoko ceniona szwajcarska firmą zegarmistrzowska. Marka ta jest jedną z najmłodszych w tej branży – powstała w 1975 roku, pomimo to zdobyła wielkie uznanie wśród pasjonatów czasomierzy i cieszy się bardzo dobrą reputacją. Rok później marka Maurice Lacroix zadebiutowała na hiszpańskim rynku, gdzie szybko zdobyła wielu miłośników, a w późniejszych latach rozszerzyła sieć dystrybucji o Szwajcarię, Niemcy, Wielką Brytanię, kraje skandynawskie oraz Australię. W latach 90. firma pojawiła się na rynkach azjatyckich oraz w Stanach Zjednoczonych.

Projektanci z atelier Maurice Lacroix proponują klasykę w nowoczesnym wydaniu. Zegarki tej marki utrzymują balans pomiędzy przeszłością a przyszłością – zachowują klasyczne wzornictwo, ale są nieustannie doskonalone technicznie poprzez dodawanie nowych, oryginalnych i nietypowych funkcji. Modele tej marki wniosły powiew świeżości w tradycyjną szwajcarską sztukę zegarmistrzowską proponując nowoczesne technologiczne rozwiązania. Ponadto Maurice Lacroix wykorzystuje do swoich zegarków materiały najwyższej jakości oraz opatentowane przez siebie mechanizmy.

Maurice Lacroix nieustannie przełamuje bariery technologiczne i mentalne. Od 1989 roku dysponuje nowoczesną fabryka w Saignelegier, gdzie powstają prekursorskie rozwiązania technologiczne i projekty nowych modeli. Maurice Lacroix słynie przede wszystkim z zegarków z powracającymi wskazówkami, chronografami i wskazaniami faz Księżyca. W 2008 roku szwajcarska manufaktura skonstruowała wyjątkowy zegarek mechaniczny z funkcją pamięci. Maurice Lacroix Memoire 1 to model przełomowy dla współczesnego zegarmistrzostwa, który zapewnił firmie szacunek środowiska.

Maurice Lacroix od 2006 roku należy do wąskiej grupy firm z branży zegarmistrzowskiej, które posiadają status manufaktury. Ten prestiżowy tytuł uzyskują firmy, które samodzielnie produkują większość części i podzespołów do własnych opatentowanych mechanizmów. Maurice Lacroix posiada również własne struktury badawczo-rozwojowe pracujące nad wdrażaniem nowych technologii.

Firma Maurice Lacroix posiada w swojej ofercie kilka kolekcji. Największą popularnością cieszą się zegarki z linii Calypso, wodoszczelne, z mechanizmami kwarcowymi i mechanicznymi. Zwolennikom typowo klasycznego wyglądu spodobają się modele z kolekcji Les Classiques. Dumą firmy jest natomiast linia Masterpiece Collection nawiązująca do tradycyjnego zegarmistrzowskiego rzemiosła, z niezwykle eleganckimi i starannie wykończonymi zegarkami.
 
Zegarki Maurice Lacroix zachwycają perfekcją wykonania, wyrafinowanym wzornictwem i niezawodnością. O wyjątkowości produktów Maurice Lacroix świadczą prestiżowe nagrody przyznawane firmie za stosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i niepowtarzalny design.