Chronos
"CHRONOS"
Salon Zegarków Szwajcarskich
Oraz
Autoryzowany Serwis Zegarków:
OMEGA. LONGINES, RADO, TISSOT, CERTINA, CALVIN KLEIN

Ilość: 0 szt.
Cena: 0,00zł


Kontakt

F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

mail: chronos@chronos.info.pl

tel.: (32) 241 05 50

NIP: 6270003419
Autoryzowany Serwis Zegarmistrzowski Chorzów

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWIEGO I SERWISU CHRONOS.INFO.pl

  Zamówienia można składać 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony chronos.info.pl oraz poprzez pocztę elektroniczną sklep@chronos.info.pl

 1. Sklep internetowy chronos.info.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 2. Właścicielem sklepu jest firma F.H.U. Chronos Edmurd Gruszczyński z siedzibą w Chorzowie. NIP 627-000-34-19
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie CHRONOS są fabrycznie nowe,objęte gwarancją producenta,wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 4. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych chronos.info.pl są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 5. Na każdy zakupiony towar wystawiamy Dowody Sprzedaży Detalicznej (tj. paragon lub fakturę VAT)
 6. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu zamawiającego.
 7. Wszystkich informacji na temat serwisu można uzyskać pod nr.tel. (32) 2410-550 lub 607-767-212 oraz adresem e-mail serwis@chronos.info.pl
 8. Wysyłka
  Reklamacje i zwroty zakupionych zegarków i akcesorii, należy przed wysyłką do nas awizować e-mailem chronos@chronos.info.pl . Nie awizowane przesyłki nie będą odbierane.
 9. Paczki wysyłamy w ciągu 48 h od zaksięgowania na koncie wpłaty (w dni robocze).
  Uwaga! NIE WYSYŁAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM !
  Przy wysyłce naszych towarów korzystamy z usług Poczty Polskiej oraz kuriera firmy GLS. Koszt wysyłki zależny jest od wagi zamówionych towarów. Koszt ten jest automatycznie wyliczany przy składaniu zamówienia i doliczany do ceny zamówionych towarów. Rozkład cen przedstawia się następująco:
 10. Poczta Polska - Wysyłka: 13 PLN*
  Wysyłka kurierska - Kurier GLS: 18 PLN
   
 11. W przypadku zakupu kilku przedmiotów na naszych aukcjach skontaktujemy się z Państwem w celu skalkulowania wagi i opłaty za przesyłkę
 12. Wszystkie nasze towary (po uprzednim dokonaniu przelewu) można odebrać osobiście w sklepie w Chorzowie, ul. Powstańców 15, 41-500 Chorzów. Przy odbiorze osobistym nie pobieramy dodatkowych opłat.
 13. Termin wysyłki liczymy w dniach roboczych.
 14. W przypadku produktów, których nie mamy na stanie magazynowym, a które wiążą się z niestandardowym czasem oczekiwania (wyr. rękodzielnicze) po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy jego status wraz z podaniem orientacyjnego czasu oczekiwania.
 15. Termin realizacji zamówionych produktów z działu "Akcesoria" nie będących na stanie magazynowym wynosi od 1 tygodnia do 4 tygodni. W przypadku pasków z CITESEM termin wynosi do około 2,5 miesiąca.
 16. Przy zakupach pwyżej 200,00zł koszt wysyłki ponosi Sklep Internetowy chronos.info.pl
 17. Płatności: Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay
 18. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania przesyłki. Bez prawa do zwrotu objęte są towary realizowane na zamówienie. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest zatem odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania z kompletną jego zawartością oraz z kompletem dokumentów, nie później niż w terminie czternastu dni.
  W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na adres zwrotny widniejący na przesyłce. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia w/w wymagania dokonujemy zwrotu należności za towar po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki w terminie 7 dni. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
 19. Sklep Internetowy chronos.info.pl nie odpowiada za uszkodzenia towaru powstałe w transporcie dokonywanym na zlecenie Klienta.
 20. Prawo do odstąpienia od umowy nie będzie przysługiwało Klientowi w odniesieniu do Towarów, które zostały dostarczone na indywidualne zamówienie Klienta, bądź zostały na życzenie Klienta w jakikolwiek sposób zmienione.
 21. Reklamacje
  W chwili odbioru towaru od kuriera, kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości (brak towaru, uszkodzenie towaru, niezgodność z dokumentem sprzedaży), należy spisać protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się z pracownikiem sklepu Chronos. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą rozpatrywane - jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.

 22. Reklamację należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail sklep@chronos.info.pl
  Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
  Podstawę do reklamacji stanowi paragon (dowód sprzedaży) oraz protokół reklamacyjny (w przypadku gdy przesyłka została uszkodzona w transporcie).
 23. Klient ma prawo składać reklamacje w przypadkach wskazanych w gwarancji lub w obowiązujących przepisach.
 24. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi (dotyczy: różnicy w barwach i odcieniach) nie stanowią podstawy do reklamacji towaru.
 25. Ochrona danych osobowych
  Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.
  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883).
 26. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw wymienionych w treści niniejszego regulaminu.
 27. Zawartość sklepu internetowego Chronos nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.

* dotyczy tylko zakupów z działu akcesoria.