Dane adresowe

F.H.U. Chronos Edmund Gruszczyński
ul. Powstańców 15
41-500 Chorzów

NIP: 627 000 34 19

ING Bank Śląski o/Chorzów
98 1050 1243 1000 0010 0057 9191

Pracujemy w godzinach

SALON
od poniedziałku do piątku
10:00 – 17:00

SERWIS
od poniedziałku do piątku
10:00 – 17:00

Dane kontaktowe

Omega


OMEGA – U ŹRÓDEŁ HISTORII, Siedem z dziesięciu osób na całym świecie zna markę OMEGA – tak wysokim wynikiem może poszczycić się zaledwie kilka innych marek zegarków. U źródeł tego sukcesu leży niezawodna, najwyższa jakość każdego zegarka marki OMEGA. Nie jest ona jednakże jedynym powodem, dla którego marka ta cieszy się niezmiennie dobrą opinią. Różnice pomiędzy OMEGĄ,  a produktami konkurencyjnymi odzwierciedlają również litery wchodzące w skład jej nazwy :O jak Olimpiada, M jak Mega precyzja, E jak Elegancja, G jak Geografia i A jak Astronauta.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem zegarków marki OMEGA, co potwierdzamy certyfikatem oraz wymaganym przez markę wysokiej jakości sprzętem.

Jeżeli poszukują Państwo serwisu zegarka Omega lub naprawy zegarka marki Omega, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu zegarmistrzowskiego w Chorzowie lub przesłanie zapytania.

ZEGARKI ZABYTKOWE

Oferujemy naszym klientom taką samą troskę i uwagę, jak naszym zegarkom, ponieważ z pasją angażujemy się w najwyższy poziom usług. Na przestrzeni lat nasze Archiwa zgromadziły bogactwo informacji, które zobowiązaliśmy się zachować, aby firma OMEGA mogła dziś i w przyszłości publikować – dla większości swoich zegarków – nie tylko dokładne spojrzenie na proces produkcji Twojego zegarka, jako wyciąg z w archiwach, ale także jako Certyfikat Autentyczności oparty na eksperckiej analizie Twojego zegarka.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Wyspecjalizowani zegarmistrzowie w Szwajcarii zbadają zegarek i ustalą jego autentyczność na podstawie informacji zapisanych w archiwach. Autentyczny zegarek OMEGA to zegarek napędzany prawidłowym kalibrem OMEGA, zbudowany w całości i serwisowany za pomocą odpowiednich komponentów OMEGA. Wszystkie elementy koperty zegarka muszą również odpowiadać informacjom zawartym w naszej dokumentacji produkcyjnej i wytycznych serwisowych. Tylko zegarki starsze niż 30 lat kwalifikują się do ekspertyzy. Sprawdzenie będzie płatne niezależnie od wyniku.

WYCIĄG Z ARCHIWUM

Zmodernizowaliśmy specjalny serwis internetowy dla pasjonatów zegarków, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o historii produkcji swoich zegarków OMEGA, które mają więcej niż 10 lat. Wyciąg z archiwum zawiera szczegółowe informacje z naszych archiwów dotyczące Twojego zegarka i sposobu, w jaki opuścił on nasze zakłady w Biel, a także dokładną datę produkcji zegarka. Wyciąg z archiwum nie jest Certyfikatem Autentyczności i nie gwarantuje autentyczności zegarka ani jego części składowych.

NASZA PRZESZŁOŚĆ, TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

Przełomowe innowacje, podróże kosmiczne, precyzyjne rekordy, podmorskie przygody, mierzenie czasu na Igrzyskach Olimpijskich, James Bond – dziedzictwo OMEGI jest naprawdę niezwykłe, a pięknie nowoczesne Muzeum marki w Szwajcarii jest odpowiednim miejscem do opowiedzenia tak niezwykłej historii.

GWARANCJA SERWISOWA

NA KAŻDĄ NAPRAWĘ DAJEMY DWULETNIĄ GWARANCJĘ

Na wykonane prace udzielamy dwudziestoczteromiesięcznej (24) gwarancji. W przypadku usterki objętej niniejszą gwarancją, według własnego uznania i bez ponoszenia kosztów, naprawimy lub wymienimy wszelkie części zamienne i/lub usuniemy wszelkie usterki zidentyfikowane przez naszą obsługę klienta. Wszelkie inne prawa wynikające z wadliwego wykonania naszych usług są wyraźnie wyłączone. Niniejsza gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia ani uszkodzeń spowodowanych wypadkami, brakiem staranności lub zaniedbaniem. Niniejsza gwarancja traci ważność, jeżeli prace na zegarku będą wykonywane przez osoby nieupoważnione do tego przez OMEGA SA.

OKRESY SERWISOWE

Twój zegarek OMEGA został zaprojektowany tak, aby przetrwał próbę czasu. Będzie Ci towarzyszyć przez całe życie będzie odmierzać Ci czas z precyzją, jeśli będzie regularnie otoczony najlepszą opieką. Częstotliwość serwisowania zależy od użytkowania zegarka i środowiska, w którym jest noszony. Na wodoszczelność może mieć wpływ na przykład starzenie się uszczelek lub przypadkowe uderzenie. Dlatego zalecamy sprawdzanie wodoszczelności raz w roku i pełny serwis co 5 do 8 lat. Autoryzowany serwis z przyjemnością zaopiekuje się Twoim zegarkiem i odpowie na Twoje pytania.

ŚWIĘTY SPOKÓJ

Międzynarodowa gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne istniejące w momencie zakupu zegarka OMEGA.

Jeśli napotkasz jakikolwiek problem ze swoim zegarkiem w okresie gwarancyjnym, możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci obsługę, na którą zasługujesz, i rozwiążemy go bezpłatnie.

Twój autoryzowany serwis z przyjemnością udzieli Ci pomocy i odpowie na pytania w przypadku roszczenia gwarancyjnego.

Uwaga: Szczegółowe informacje na temat warunków i ograniczeń gwarancji lub zakupu zegarka przed 1 lipca 2018 r. znajdują się w instrukcji obsługi.

Własność:

Omega SA

Jakob-Stämpfli-Strasse 96

2502 Biel

Szwajcaria

LINK DO STRONY SERWISOWEJ OMEGI


REGULAMIN SERWISU


FORMULARZ KONTAKTOWY